UHUD ORGANİZASYON-0530 523 83 70

İslami Düğün-Dini Düğün Organizasyonu,Sünnet Organizasyonu,Nişan-Kına Gecesi

İslami Sünnet Organizasyonu

İslami Sünnet Düğünü

Yakın bir zamanda sünnet organizasyonu yapmayı mı düşünüyorsunuz? Tam olarak doğru adrestesiniz. Sünnet organizasyonu planlamak zordur gerçekten, anne-babalar alanında uzman ekiplerden yardım alarak çocuklarının en mutlu olduğu bu günü unutulmaz kılıyorlar. Sizlerde profesyonel olan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Çocuğunuzun Sünnet düğününü birlikte planlamak istemez misiniz?

Sünnet Organizasyon Hizmeti;

Sünnet Organizasyonu için ilk olarak Yeniçeri Ekibini tercih edebilirsiniz. İkinci olarak Mehter Takımını kiralayabilirsiniz. Yeniçeri askerlerinin omuzlarında mehter marşı eşliğinde sünnet çocuğunu salona alıyoruz. Bu muhteşem ve ihtişamlı girişten sonra Mehter ekibimiz mehter marşlarına devam eder. Sünnet düğünleri için en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesi de Semazen ekibi ve İlahi Grubudur. Semazen ekibinin sema gösterileri ile renkli anlara şahit oluyorsunuz. Canlı ilahiler ile sizleri manevi bir atmosfere taşıyoruz. Yine Sünnet düğünleriniz için Balon süsleme-Palyaço-Patlamış mısır-Pamuk Şeker gibi hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz.

Sünnet Organizasyonu-İslami Sünnet Düğünleri Firmamız “Uhud Organizasyon” ile emin ellerde. Yılların verdiği tecrübemize güveniyor ve en güzel organizasyonlara imza atıyoruz. Organizasyon sonunda mutlu ayrılmak istiyorsanız bizi tercih ederek doğru bir karar vermiş olacaksınız. Organizasyonlarınızın unutulmaz olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SÜNNET ORGANİZASYONU İÇİN SÜNNET TAHTI KİRALAYABİLİRSİNİZ.

Birbirinden güzel sünnet tahtlarımız sizler için burada..

Sünnet Organizasyonu Fiyat bilgisi almak veya detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonların videoları Youtube hesabımızda mevcut oradan izleyebilirsiniz.