UHUD ORGANİZASYON-0530 523 83 70

İslami Düğün-Dini Düğün Organizasyonu,Sünnet Organizasyonu,Nişan-Kına Gecesi

SAMSUN SÜNNET ORGANİZASYONU

Samsun Sünnet Organizasyonu

Samsun sünnet organizasyonu yapmayı düşünüyor iseniz en doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.Samsunun tüm ilçelerin de profesyonel ekiplerimiz ile İslami Organizasyonlar da yanınızdayız. bizler sünnet düğünleriniz için tüm ekipmanlarımızı devreye sokuyor ve tüm ekiplerimiz ile en doğru en hızlı hizmeti veriyor olacağız. Çocukları sonuna kadar düşünüyor ve birçok farklı aktivite ile onların o gün doyasıya eğlenmesini sağlıyoruz. Bunun için palyaçolar getiriyor, şişme oyun alanları kuruyor çocuğunuzu bu mutlu gününde sonuna kadar eğlendiriyoruz.

Sünnet Düğünü akışı nasıl mı olur? İlk başta sünnet çocuğunu Sünnet Tahtı ve Yeniçeri ekibimiz ile Mehter marşıyla içeri alıyoruz.Salonda bir kaç tur attırdıktan sonra çocuğumuzu tahta oturtuyoruz ve Mehter ekibimiz sizlere ve konuklarınız için sanatlarını icra etmeye devam ediyor.Ardından çocuklar için Palyaçolar,balonları da tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz İslami Sünnet Düğünü için Semazen Ekibi,İlahi Ekibimizi tercih edebilirsiniz. Semazenlerimiz yaptıkları semaları ile sizleri mest edecekler,İlahi ekibimiz ise seslendirdikleri ilahiler ile çocuğunuz için önemli olan bu günü unutulmaz yapacaklar.En iyi için “Uhud Organizasyonu” tercih edebilirsiniz.Geç kalmadan hemen bizimle irtibata geçin.

SÜNNET ORGANİZASYON HİZMETLERİ