UHUD ORGANİZASYON-0530 523 83 70

İslami Düğün-Dini Düğün Organizasyonu,Sünnet Organizasyonu,Nişan-Kına Gecesi

ANKARA SEMAZEN EKİBİ

Nallıhan Semazen Ekibi-İlahi Grubu

Ankara Nallıhan Semazen Grubu-Semazen Ekibi- Ankara Nallıhan İlahi grubu ve İlahi ekibimiz ile Ankara ve ilçelerinde islami organizasyonlarınız da hizmetinizdeyiz. Ankara semazen ekibi ve Ankara İlahi grubumuzu tercih ederek düğünleriniz maneviyat dolu olacak. İlahi sanatçımızın seslendirdiği canlı ilahiler ile misafirleriniz sıkılmadan büyük bir heyecanla ilahi grubumuzun ve semazen ekibimizin gösterisini izleyecek.

Organizasyonlarınızı unutulmaz kılmak sizin elinizde,bu özel günler için işini özenle yapan bir organizasyon firmasından yardım almak gerekmektedir. Yoksa aksi taktirde çiftler ve düğün sahipleri bu süreç içerisinde stres olabiliyorlar. Tüm bunların yaşanmaması için firmamız “Uhud Organizasyon”u tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekip kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Her şey sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için. 12 senedir insanların en mutlu anlarına yakından şahit oluyor ve yüzlerinde bir tebessüm bırakmak için gayret ediyoruz.

Nallıhan semazen ekibimizin kişi sayısını siz değerli müşterilerimiz belirliyor,organizasyonunuz için 2-4-6 semazen tercih edebilirsiniz. Genellikle müşterilerimiz 3-4 semazen tercih ediyorlar. Semazen ekibinin muhteşem sema gösterisi ile organizasyona renk katıyoruz. Nallıhan İlahi grubu için de kaç kişilik bir ekip istiyorsanız bize bildirmeniz gerekiyor. Genellikle ilahi grubu için Ney,Bendir,Kanun,Ud ve Klavye tercih edilmektedir. Fiyat konusunda hiçbir endişeniz olmasın ekonomik paketlerimiz mevcuttur. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Youtube kanalımızdan da video izleyerek fikir edinebilirsiniz.