UHUD ORGANİZASYON-0530 523 83 70

İslami Düğün-Dini Düğün Organizasyonu,Sünnet Organizasyonu,Nişan-Kına Gecesi

ANKARA SEMAZEN EKİBİ

İslami Sünnet Organizasyonu

İSLAMİ SÜNNET DÜĞÜNÜ

Bu özel günde kendi imzanızı atmak isterseniz bizler sizin için her zaman hizmet vermeye hazırız. En gösterişli, en güzel, ya da en mütevazi sizin isteklerinize göre tüm isteklerinizi birleştireceğimiz harika bir İslami sünnet organizasyonu gerçekleşiyor olacak. Dolayısı ile sizler de çocuğunuzun özel akşamını bize emanet edin ve doya doya yaşayacağınız bir sünnet düğünün içinde yer alın. Özellikle İslami Sünnet  temalı bir organizasyon olsun istiyorsanız o halde doğru yerdesiniz.

Organizasyon ile hareket etmek bütçeyi sarsmak anlamına asla gelmiyor. Firmamız sizlere her zaman en uygun fiyatları sunuyor zorlanmadan harika bir sünnet düğünü yapmanıza imkan tanıyor. Sizler ekstra ne arzu ederseniz onları ekler ve isteklerinize büyük önem veririz. Örneğin İslami sünnet düğününe yakışır bir şekilde Mehter takımı,Yeniçeri ekibi,Palyaço gelebilir.İsterseniz semazen ekipleri sizlere hizmet vermek için  katılabilirler.

  

YENİÇERİ EKİBİMİZ:

 

sünnet organizasyonlarında da sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Miniklerinize bu harika geceyi yaşanır kılmak için onlara Hacivat karagöz ekibi getirtebilir ya da onların daha çok eğlenebilmesi için palyaço hizmetleri alabilirsiniz. Daha birçok mekan süslemesi ve isterseniz yeniçeri taht girişi ile de sünnet düğünlerini süsleyebilirsiniz. Kısaca uhud  organizasyon deyince aklınıza gelecek isimlerden biri olacak ve sizlere her an her zaman hizmet vermeye hazır olarak bekliyor olacağız. Bu özel günlerinizi kendinizi heba ederek değil, keyif alarak planlamak herkesin ilk isteği olacaktır elbette. Dolayısı ile sizler bize güvenin ve düğün günü, rahat bir şekilde sünnet düğününüze odaklanın…

İslami Sünnet Düğünü

HİZMETLERİMİZ:

Ayrıca sünnet düğünlerin de Semazen ekibi,Palyaço ekibimizi de tercih edebilirsiniz.

SÜNNET TAHTI KİRALAMA:

Aynı zamanda çocuğunuzu daha mutlu etmek için sünnet tahtımızı da kiralayabilirsiniz. Çocuğunuz sünnet tahtı ,yanında Yeniçeri ekibimiz ve Mehter Marşı eşliğin de salona giriş yapıyorlar.Hayallerinizde ki gibi bir organizasyon için bizi tercih edebilirsiniz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.