UHUD ORGANİZASYON-0530 523 83 70

İslami Düğün-Dini Düğün Organizasyonu,Sünnet Organizasyonu,Nişan-Kına Gecesi

SUNGURLU SEMAZEN EKİBİ

Çorum-Sungurlu Semazen Ekibi

Sungurlu Semazen Ekibimizi İslami Organizasyonlarda tercih edebilirsiniz. Çorum İslami Düğün Organizasyonu,Dini Düğün,Sünnet Organizasyonu,Nişan Organizasyonu, Mevlidler, Ramazan Etkinlikleri,özel an ve gecelerinizde rahatlıkla Çorum Sungurlu Semazen Ekibimizi kiralayabilirsiniz. Semazenler düğün organizasyonlarına ayrı bir hava ve ayrı bir renk katıyorlar. Hem sizlere hemde gelen konuklarınıza maneviyat dolu anlar yaşatıyoruz. Semazen ekibimizin sergilediği sema gösterileri ile sizler mest oluyor ve heyecanla onları izliyor olacaksınız.

Çorumun ilçeleri olan: Sungurlu,İskilip,Alaca,Bayat,Kargı,Boğazkale,Dodurga,Mecitözü, Uğurludağ, Laçin,Osmancık,Oğuzlar ilçelerinde Semazen Ekibimiz ile tüm İslami Organizasyonlar da Hizmetinizdeyiz..

Sungurlu Semazen Ekibimizin kişi sayısı sizlerin istekleri doğrultusunda artmaktadır. Genel olarak minimum 2 kişi tercih edilmektedir. Tabi ki bu sayı maksimum olarak isteğinize göre artmaktadır.. Semazen Ekibimizin yanı sıra Çorum İlahi Grubumuzdan da yararlanabilirsiniz. İlahi Grubumuzun ve ses sanatçılarımızın sergiledikleri müzik şöleni ile çok özel anlar geçireceksiniz..

ÇORUM SEMAZEN EKİBİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ VE FİYAT ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. UNUTMAYIN BİR TELEFON KADAR UZAĞINIZDAYIZ..