UHUD ORGANİZASYON-0530 523 83 70

İslami Düğün-Dini Düğün Organizasyonu,Sünnet Organizasyonu,Nişan-Kına Gecesi

KEÇİÖREN SEMAZEN EKİBİ

Ankara-Keçiören Semazen Grubu

Ankara da yapacağınız İslami Düğün Organizasyonu,Sünnet Düğünleri,Nişan Organizasyonu, Kına Gecesi,Açılışlar için Keçiören Semazen Grubumuzu tercih edebilirsiniz. Semazen Ekibimiz organizasyonlarınıza renk katıyor ve sizlere unutulmaz anlar yaşatıyor. Yakın zaman da Düğün yapmayı planlıyorsanız doğru adrestesiniz. Ekiplerimiz ile hayallerinize dokunuyor ve sizlere en iyi düğün organizasyonu hizmeti veriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile en mutlu anlarınızı unutulmaz kılıyoruz. Firmamız organizasyonunuz için gerekli olan her şeyi düşünür ve birlikte istekleriniz doğrultusunda hareket ederiz. Sizin yapmanız gereken sadece aklınızdaki fikirleri ve isteklerinizi bize bildirmeniz, geriye kalan her şeyi biz hallediyoruz. İnşaallah düğün sonunda aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız.

Ankara-Keçiören Semazen Ekibimiz ile Ankara ilimizin tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Semazen ekibimiz 3 selamlama sema gösterisi yapmaktadır. Semazenlerin kişi sayılarını da sizler belirliyorsunuz. Yapacağınız organizasyonların büyüklük ve küçüklüğüne göre sayıyı arttırabilir veya azaltabilirsiniz. İstediğiniz sayıda semazen kiralayabilirsiniz,Sınır yok.. Kişi sayısı arttıkça ve organizasyon yerinin mesafesine göre fiyatta artmaktadır. Fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla video ve içeriğe youtube ve Instagram sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Sizler için kanal linklerimizi aşağıya bırakıyorum.

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BİZİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ. DAHA FAZLA VİDEO İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. SEMAZEN EKİBİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ..