UHUD ORGANİZASYON-0530 523 83 70

İslami Düğün-Dini Düğün Organizasyonu,Sünnet Organizasyonu,Nişan-Kına Gecesi

İSTANBUL İLAHİ EKİBİ

İstanbul İlahi Ekibi

Tüm özel geceleriniz ve organizasyonlarınız için özel gösteriler istiyorsanız tercih edeceğiniz ilahi ekipleri ve semazen ekipleri ile gecelerinizi daha özel bir hale getirebilirsiniz. Özellikle konuklarınız geldikten sonra ilk açılış zamanlarında ya da davetlerinizin ileri ki zamanlarında istediğiniz gruplar çıkarak gösterilerini sergileyebilirler.

İstanbul İlahi grupları daha çok islami düğünlerde ve sünnet düğünlerinde çok fazla tercih ediliyor. Dini düğünlerin aranılan en önemli artılarından olan bu gösteriler ile dolu dolu olan bir program yapılmış olacak. Bunun yanı sıra yine bir dini sohbet yapıyor ya da dini düğün yapıyorsanız semazen gruplarını tercih ederek istenilen süreye dayalı bir performans sergilenebilir.

Kısaca İstanbul organizasyon olarak firmamız ile çalışabilir ve ilahi ekipleri, mehter takımları,semazen ekipleri,yeniçeri ekibi,palyaçolar gibi daha aranılan birçok özellik sizlere firmamız sayesinde sunuluyor olacak. En deneyimli sanatçılar ile çalışıyor dolayısı ile dört dörtlük bir gösteri yapılmasını sağlamış oluyoruz. Amacımız sizleri bu özel günlerinizde bir nebze rahatlatmak ve sıkıntılı süreçleri yaşamadan organizasyonlarınızın harika bir şekilde devam etmesini sağlamak olacaktır. Tüm detaylı bilgileri almak için firmamız işe iletişime geçin ve uygun fiyatlı tasavvuf ekibi ya da mehter takımı gibi tüm imkanları sizlere sunacağımız hizmetlerimizden birini ya da birilerini tercih ediniz.