UHUD ORGANİZASYON-0530 523 83 70

İslami Düğün-Dini Düğün Organizasyonu,Sünnet Organizasyonu,Nişan-Kına Gecesi

ANKARA SÜNNET ORGANİZASYONU

ANKARA SÜNNET ORGANİZASYONU

“Uhud Organizasyon” firması olarak sizlere çok amaçlı hizmet vermekteyiz ve bir organizasyon firmasında aradığınız her ayrıntıyı ve hizmeti firmamızda rahatlıkla bulabileceksiniz. İslami Düğün Organizasyonları, Nişan Organizasyonlarından, İslami Sünnet düğünlerine kadar tüm anlarınızda ve kutlamalarınız da arkanıza bizi alarak eksiklerinizi tamamlayabilir hatta tüm iş akışlarını bizlere bırakabilirsiniz. Bizler bir organizasyonu en başından teslim alıyor en sonuna kadar başarı ile tamamlıyoruz.Doğru kişiler ile çalışarak ve başarılı işler çıkararak bizler sizlerin en doğru ve en başarılı şekilde organizasyonunuza ev sahipliği yapmanıza olanak sağlıyor olacağız.

Ankara Sünnet Düğünü Organizasyonu için Sünnet Tahtı kiralayabilirsiniz. Çocuğunuz Sünnet Tahtı üzerinde ihtişamlı bir şekilde salona girer. Ankara Yeniçeri Ekibi,Mehter Ekibini de Sünnet düğününüz için tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz Taht üzerinde Yeniçeri ekibimizin omuzlarında Mehter marşı eşliğinde misafirleri selamlayacaktır. Hem sizler hemde çocuğunuz için unutulmaz bir gün olacaktır.

Ankara Sünnet Düğünü Organizasyonu için Semazen Ekibi ve İlahi Grubumuzu da tercih edebilirsiniz. Sünnet organizasyonuna manevi bir atmosfer katarak gecenizi daha özel hale getirebilirsiniz. Canlı ilahiler ile misafirleriniz sıkılmayacak ve keyifli dakikalar geçirecekler..