UHUD ORGANİZASYON-0530 523 83 70

İslami Düğün-Dini Düğün Organizasyonu,Sünnet Organizasyonu,Nişan-Kına Gecesi

KOCAELİ SEMAZEN EKİBİ

Kocaeli Semazen Grubu

SEMAZEN GÖSTERİSİ-SEMAZEN EKİBİ

Kocaeli organizasyonlarınızı daha duygu dolu daha maneviyatı yüksek bir hale getirmek ister misiniz? O halde Kocaeli semazen ekibimizden hizmet alarak dilediğiniz tüm organizasyonlarınızda sunum yaptırabilirsiniz. Semazen bir sanattır ve dolayısı işini aşk ile yapan sanatçılarımız ile sizlere semazen hizmeti vermekteyiz.Kocaeli semazen ekibimiz tüm özel günlerinizde hizmet vermekten gurur duyuyor. Özellikle İslami Düğün-Dini Düğünler-Sünnet düğünleri- açılışlarınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Peki kaç kişilik bir semazen ekibi olmalı? Bu elbette yapacağınız organizasyona göre değişiyor olacak. Çok büyük alanda kalabalık bir organizasyon yapıyorsanız o halde 4 ya da daha fazla sayıda semazen ekibi tercih edebilirsiniz. Daha küçük salonlarda ise 2 kişi hatta 2 kişi dahi yeterli olabilir. Amaç gününüzü en güzel şekilde doldurmak oluyor. Dolayısı ile bu boşluğu da semazen ekibimiz ile en iyi şekilde doldurmuş oluyoruz.Manisa semazen ekibimiz işinin tam başında olacak ve belirlene organizasyona uyarak sanatlarını icra edeceklerdir.

Dilerseniz daha birçok farklı hizmetleri de organizasyon firması olarak bizlerden alabileceksiniz. Bizler sadece sizlere semazen ekibi değil,İlahi ekibi, Tasavvuf Grubu,Palyaço Ekibi,Mehter Takımı,Yeniçeri Ekibi,mekan süslemesi, ses ve ışık sistemleri kısaca bir organizasyonda olması gerekebilen tüm detayları en ince ayrıntısına kadar sunacak hizmetlerimiz ile veriyor olacağız. Hem fiyat bilgisi almak hem de nasıl bir hizmet sunduğumuzu daha yakından tanımak için bizimle ilişime geçmeye davet ediyoruz sizi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.