UHUD ORGANİZASYON-0530 523 83 70

İslami Düğün-Dini Düğün Organizasyonu,Sünnet Organizasyonu,Nişan-Kına Gecesi

Ramazan Etkinlikleri

ANKARA RAMAZAN ETKİNLİĞİ/ŞENLİKLERİ

 On bir Ayın Sultanı Ramazan ayına çok az bir zaman kaldı “Uhud Organizasyon” olarak İlahi grubu-tasavvuf grubu-Semazen gösterileri-Mehter takımımız ile Ankara Büyükşehir Belediyesi,Mamak Belediyesi,Keçiören Belediyesi,Etimesut Belediyesi,Hüseyin Gazi Belediyesi,ve diğer belediyelerin Ramazan gecelerini süslüyoruz. Ankara Ramazan şenlikleri için organizasyon firmamız tüm ekibi ile canla başla çalışmaya hazır. Bu yıl her alanda ekiplerimizi çoğalttık ve tüm isteklerinize ivedi olarak cevap verip güzel etkinlikler hazırlamaya çalıştık. Örneğin Ankara Ramazan şenlikleri organizasyon ekibi olarak bizler dilerseniz semazen gösterileri düzenleyebiliriz. Aynı zamanda programlarınız için sunuculu yada mehteran takımı gösterisi de sunabiliriz. Daha önce ki geçmiş yıllarda ne kadar yoğun çalıştığımızı baz alırsak zaten farkımızı ortaya koymuş oluyoruz.  Hatip konuşmacısı İslami sanatçıların gösterileri ve çocuklar için biz çok farklı gösteri ve imkanlar hepsi organizasyon firmamız taraftan sizlere sunuluyor olacak.

 

Belediyelerin şenlikleri için de kalabalık grubumuz ile hizmet vermeye hazırız. Ortam düzenleme ve süsleme konusunda, balon süslemeleri konusunda yani kısaca Ankara Ramazan eğlenceleri organizasyon konusu olunca güvenimiz tam ve bunu da başarı ile sizlere gösterebiliriz.

Ramazan gecelerinin vazgeçilmezi olan semazenlerimizi de tercih edebilirsiniz.

Ankara Ramazan organizasyonları konusunda kendimize ve ekibimize oldukça güveniyoruz. Panayırlarda sizleri en iyi şekilde temsil ediyor olacak ve sunacaklarımız ile dikkatleri toplayacağımızı biliyoruz. Sizler de Ramazan şenliklerinde yerinizi almak istiyorsanız ve bu konuda Uhud organizasyon firmasından yardım almak istiyorsanız en doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Gelin beraber Ramazan organizasyonlarınızı beraber planlayalım ve harikalar yaratmak üzere hazırlıklara başlayalım. İstediğiniz tüm ışık ve ses sistemleri, animasyon ekipleri ve süslemelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Youtube Kanalımızdan diğer videolarımızı izleyebilirsiniz.(Semazen Hanifi)